Умови обміну та повернення товарів
Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 днів з дня здійснення покупки Ви можете здійснити повернення або обмін придбаного товару за умови, що:

товар новий, тобто який не був в експлуатації і не має слідів використання: подряпин, потертостей і т.п .;
збережена оригінальна упаковка, пломби, фабричні ярлики і стікери;
пред'явлені отримані від продавця документи, що підтверджують покупку (товарний чек).
Заміна або повернення товару з виявленим виробничими дефектом (істотним недоліком) проводиться на підставах і в терміни, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів". Витрати за доставку товару оплачує Продавець

У разі обміну або повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині, витрати за доставку товару оплачує покупець.


Весь товар перед відправкою перевіряється! При отриманні на пошті необхідно перевірити товар на цілісність! в разі пошкодження товару при транспортуванні необхідно скласти акт претензію до перевізника, оскільки всі посилки автоматично страхуються на суму товару.

Не підлягають поверненню та обміну товари згадані в списку товарів не підлягають поверненню та обміну) а також товари отримані післяплатою (крім випадків коли акт складений безпосередньо на пошті при отриманні товару)
Повернення грошей здійснюється на рахунок покупця протягом 3 робочих днів з дня отримання повернення товару на банківську карту належать замовнику.